Розета Darco ROZ 130 CZ, діаметром – 130 мм, є комплектуючим елементом димохідної системи, який служить для декорування проміжного підключення котла або печі до основної системи димовідведення. Димохід з чорної сталі завдяки своєму зовнішньому вигляду надає естетичності в поєднанні з кольором каміна, чи печі опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darco |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Матеріал димоходу | чорна сталь |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Сфера застосування димоходу | Піч, Камини, Котли |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Труба димоходу | Немає |
| Коліно 90° | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴



