Шукаєте камін для квартири? Підлоговий біокамін VERSAL - це те, що вам потрібно, адже для нього не потрібно димоходу. Сучасний мінімалістичний дизайн добавить в інтер'єр унікальну родзинку.
Характеристика:
- Об'єм паливного бака 0,6 л
- Вага 20 кг
- Лінія вогню 260 мм
- Час горіння: до 2 годин
- Основа каміна виконана з МДФ
- Колір: чорний
- Скло: 5мм (шліфовані грані)
- Природні камені: (галька біла Греція)
- Час горіння приблизно до 2 годин
- Розбірна конструкція: (збірка 15 хвилин -потрібна тільки викрутка - інструкція додається)
- Камін розпалюється за кілька секунд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VERSAL |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 2 Вт |
| Вид пального | Біопаливо |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Окремо стоїть |
| Водяний контур | Ні |
| Вага каміну | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Додаткові характеристики біокамінів | |
| Ємність пальника | 0.6 л |
| Тривалість горіння одного літра палива | 2 годин |
| Воронка для палива | Так |
| Чашка для наповнення палива | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 125 ₴






