Камінне облицювання з натурального мармуру Браво Вірджинія — вишуканий мармуровий портал у класичному стилі, який надає каміну елегантного та статусного вигляду. Облицювання виготовлене з натурального мармуру, що відзначається високою міцністю, термостійкістю та довговічністю.
Класичні пропорції та стриманий декор дозволяють гармонійно поєднати портал із дров’яними, електричними або біокамінами. Камінне облицювання Браво Вірджинія підходить для віталень і заміських будинків, зберігає бездоганний вигляд протягом багатьох років і підкреслює стиль інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 1440 мм |
| Висота | 1185 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 121 ₴








Відправка з 11 червня 2026