Ізоляція для каміна - це важливий нюанс при установці каміна, оскільки це в першу чергу ваша безпека. Плити Super Isol це відмінний замінник ральну ваті, перевагою якого є те, що він не викликає алергію.
Ізоляція для каміна Super Isol Skamol
Плити кремнієво-вапняні СУПЕР ISOL є досконалим ізоляційним матеріалом для короба каміна.
Купити плиту Skamol ви можете на нашому сайті або у наших магазинах. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір! Якщо у Вас є можливість відвідати місто Львів або Київ, будемо раді бачити Вас за адресою:
- розмір плити 100х60см
- товщина 3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skamol |
| Країна виробник | Польща |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Розміри | |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴



