Камін з водяним контуром NEMO 4B/24 Raster від польського виробника Unico - це твердопаливний котел у вигляді каміна, який не тільки створить затишок та комфорт, а й ефективно обігріє весь будинок.
Unico NEMO 4B/24 - може бути як кутовий камін, оскільки має кутове скло. Кутове скло забезпечить гарний вигляд вогню відразу з двох ракурсів. Дверка цієї моделі каміна з подвійним склом: внутрішнє скло суцільне гнуте, зовнішнє роздільне (складається з двох частин). Це збільшує ефективність та чисте скло, а також збільшує температуру горіння.
Товщина металу 4-6 мм, а внутрішнього футерування - 6 см, що також впливає на температуру горіння та терміни експлуатації.
Характеристка кутового каміна Unico NEMO 4B/24 Raster Standard
- Номінальна потужність [кВт] 21,0
- Опалювальна площа 200-220 м2
- Розмір скла [мм] 732+391 x 428
- Висота [мм] 1436
- Ширина [мм] 797
- Глибина [мм] 619
- Ефективність [%] 89
- Середній розхід палива макс. [кг/ч] 5,0
- Вага [кг] 305
- Діаметр димоходу [мм] 200
- К-ть води [л] 55
- Діаметр подачі повітря [мм] 125
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 5 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Система очищення скла | Подвійне скло |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Так |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 315 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1440 мм |
| Глибина | 619 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина скла дверцят | 732 мм |
| Висота скла дверцят | 430 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опалення | Водяне |
| Фрма скла | Кутова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 500 ₴




