Чавунна піч камін на дровах для дачі та будинку Elara 10 кВт
Піч-камін Ravan Elara 10 кВт — це потужне та енергоефективне рішення для обігріву приватного будинку, дачі чи заміського котеджу. Вона здатна обігрівати приміщення до 100 м², працює на дровах і забезпечує комфортне тривале горіння без частого підкладання палива. Основна перевага цієї печі – три скла, які дають панорамний огляд полум’я з трьох сторін. При горінні піч виглядає настільки красиво, що це не передати словами. Тому Elara – модель, яка зможе задовольнити найвибагливішого клієнта. Її лаконічний дизайн ідеально впишеться як у класичний, так і в сучасний інтер'єр. Встановити піч можна у вітальні, дачному будиночку або заміській оселі.
Характеристика печі Ravan Elara
- Номінальна потужність 10кВт
- Площа обігріву 100-110 м²
- Коефіцієнт корисної дії 76%
- Габарити ВxШxГ 837х372х428 мм
- Вага 110 кг
- Підключення до димоходу - верхнє, заднє
- Діаметр димохідної труби 130 мм
- Паливо дрова, брикети
- Гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravan |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 110 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 837 мм |
| Глибина | 428 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 500 ₴







