- Тип каміну Вбудовуваний| Широкий
- Тип монтажу Вбудовуваний
- Ефект полумʼя 2D
- Звуковий ефект потріскування дров Наявний
- Наповнення каміна Дрова
Особливості LED-технологія| Зі звуком| З обігрівом| Регулювання обігріву: 2 режими| Таймер відключення| З пультом ДУ| Плоске скло| З цеглою| Управління Wi-Fi (опціонально)
- Потужність обігріву, Вт 750-1500
- Потужність візуалізації, Вт 30
- МатеріалМетал + пластик + скло
Додаткові характеристикиЕфект полум'я працює незалежно від обігріву| Регулювання яскравості полум'я - 5 режимів| Регулювання підсвічування - демонстраційний + 3 кольори| Обігрів до 20 кв.м| Прихована панель керування| Таймер: від 1 до 9 годин (крок 1год)| Інформаційний дисплей
- Габарити монтажу, ШВГ (мм)842x666x240
- Габарити, ШВГ (мм)880x665x230
- Вага, кг24.7
- Габарити упаковки, ШВГ (мм)940x735x295
- Вага в упаковці, кг25.2
- Країна-виробник товаруКитай
- Країна реєстрації брендуУкраїна
- КолірBlack
- Гарантія, місяців36
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Водяний контур | Ні |
| Вага каміну | 27 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 880 мм |
| Висота | 665 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 750 ₴




