- ВиробникColor
- Країна виробник Хорватія
- Номінальна потужність 4700 Вт
- Коефіцієнт корисної дії 83 %
- Облицювальний матеріал печі-каміна метал
- Розташування печі-каміна Пристінне
- Випромінювання тепла Тристороннє
- Тип топки Закрита
- Матеріал топки Шамот
- Водяний контур Ні
- Камера подвійного згоряння Так
- Спалювання палива на колосникових гратах Так
- Система чистого горіння Так
- Підключення до димаря Верхнє
- Колір Чорний
- Вага 80 кг
- Гарантійний термін 84 міс
- Стан Новий
Габаритні і приєднувальні розміри
- Ширина 472 мм
- Висота1070 мм
- Глибина362 мм
- Діаметр димоходу150 мм
Комплектація
- Зольник Так
- Інструкція по експлуатації Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 2 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє/заднє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 80 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Глибина | 362 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
| Виробник | Color / Ember |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 900 ₴








