Чавунна піч-камін Kozer S3 8 кВт — ефективне рішення для обігріву приватного будинку чи дачі. Міцний корпус із чавуну забезпечує довговічність, а потужність 8 кВт дозволяє обігріти до 80 м². Великі дверцята зі склом відкривають гарний огляд вогню, створюючи затишок і комфорт у будь-якому інтер’єрі.
- Потужність: 8кВт
- Опалювальна площа: до 80м2
- Вага: 70кг
- Діаметр димоходу: 130мм
- Висота: 66см
- Ширина: 52см
- Глибина: 40см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarnava |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє/заднє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 70 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 100 ₴






