- Вага (кг) 28 кг
- Вид електрокаміну камінокомплект
- Габарити ВxШxГ 883х990х250 мм
- Гарантія 2 роки
- Діагональ 23"
- Колір білий
- Країна виробник зібраний в Китаї для Румунії
- Матеріал МДФ шпонований
- Напруга 220 В
- Потужність (кВт) 1,5 кВт
- Пульт ДУ так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAGU |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 883 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 700 ₴




