Камінна вставка Tarnava Respekt виготовлена з чавуну монолітно одним елементом, як одна міцна і надійна конструкція, без швів, болтів і герметиків. Вона повністю герметична, тому можна не хвилюватися, що дим потрапить вам у приміщення.
Respekt - це модель, в якій видимі ручки регулювання повітря, а доступ до зольника можливий лише при відкриванні дверки.

У всіх моделях камінних топок Тарнава є подача повітря з вулиці, яка буде регулюватися дросельною заслонкою. Тому ручки практично немає потреби використовувати.
Товщина чавуну до 2см, тому вони дуже добре акумулюють тепло і одного завантаження дров може вистачити на 8-12 годин. Вони розраховані на безперервний режим роботи, тобто 24/7, тому ви можете не хвилюватися, що камінна топка трісне чи прогорить. Офіційна гарантія 10 років!
Камінна топка потужністю 15кВт може опалювати будинок, площею до 150м². Тобто від каміна тепле повітря можна транспортувати у ті приміщення будинку, які потрібно нагріти. Це ідеальний варіант для тих, хто любить живий вогонь і при цьому хоче максимально використати тепло від нього.
Характеристика чавунної камінної вставка Tarnava Respekt 15кВт
- Високоякісний чавун марки EN - GJL - 200-250;
- Високий ККД - 71%;
- Розмір дверки ВхШ: 480х630мм
- Глибина камінної топки 405мм
- Діаметр димаря 160мм
- Тривала і безперервна експлуатація;
- Безшиберна топка з системою вторинного догорання газів;
- Товщина чавуну - від 10 до 18 мм (в різних частинах топки різна товщина);
- Є зовнішня подача повітря в топку;
- Можливість регулювання процесом горіння;
- Додаткові вертикальні і горизонтальні ребра збільшують тепловіддачу і мінімізують втрату тепла через димохід;
- Абсолютна герметичність камери горіння без застосування ущільнювачів;
- Європейські сертифікати якості (сертифікат ISO 9001 і знак якості CE);
- 10 річна гарантія.
Каміни Тарнава - це ідеальне рішення для створення тепла, комфорту і затишку у вашому домі за доступною ціною. Пропонуємо переглянути фото наших робіт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarnava |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 165 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 655 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб відкривання | Вбік |
- Ціна: 106 200 ₴






