Камінний портал Браво Валенсія виготовлений з натурального мармуру. Класичний дизайн додасть вашому каміну вишуканість і елегантність. Якісний довговічний мармур з кар'єру Італії, Іспанії чи Греції прослужить протягом багатьох років.
Ця модель відноситься до порталів англійського типу, хоча її можна використовувати і в інших стилях інтер'єру. Обробка каміну за допомогою камінного порталу Браво Валенсія - це досить практичне і естетичне облицювання каміна. Такий камін додасть інтер'єру вишуканості і неповторності, затишку і відчуття спокою!
Виробник камінних порталів - українська компанія "Браво" з 2002 року піклується про якість своїх виробів.
До яких камінних топок можна застосувати камінний портал Браво Валенсія?
Внутрішні елементи камінного порталу можна регулювати, тому він підходить до багатьох моделей камінних топок.Якщо при замовленні розмір порталу збільшується не більше ніж на 8 см, то ціна залишається такою як зазначено в прайсі. Якщо розмір порталу змінюється більше ніж на 8 см, то ціна встановлюється індивідуально!
Камінна топка виконує опалювальну функцію, а камінний портал - естетичну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Білий |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 1390 мм |
| Висота | 1220 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
- Ціна: 79 017 ₴






Відправка з 11 червня 2026