- габарити, (ШхВхГ) мм: 616x500x225
- монт. розміри, (ШхВхГ) мм: 582x502x235
- габарити упаковки, (ШхВхГ) мм: 680x570x295
- потужність обігріву, Вт: 750 / 1500
- потужність візуалізації, Вт: 30
- підсвічування муляжу: LED технологія (світлодіоди)
- звуковий ефект горіння дров: Так
- колір підсвічування: демонстраційний + 3 кольори
- регулювання яскравості полум'я: 5 режимів
- таймер відключення: від 1 до 9 годин
- форма лицьової панелі: плоска
- ІЧ пульт управління: в комплекті
- підключення до мережі 220В: вилка
- інформаційний дисплей: Так
- декоративний муляж: поліна
- захист від перегріву: Так
- вага, кг: 14
- вага в упаковці, кг: 16,8
- гарантія: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Водяний контур | Ні |
| Вага каміну | 14 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 750 ₴



