- Виробник EcoFlame
- Обсяг парильні (м.куб) 6-12
- Матеріал топки нержавіюча сталь
- Отримання пари з каменю
- Тип дверцят глуха
- Призначення побутова
- Режим паріння - волога лазня
- Вага каміння (кг) 50
- Види палива дрова, брикети
- Тип кожуху класичний
- Закладання дров із суміжного приміщення
- Діаметр димаря (мм) 120
- Розміри В/Ш/Д (мм) 810/335/487
- Вага (кг) 38
- Ресурс використання (років)10
- Гарантія 1 рік
Ціна вказана без каменю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 335 мм |
| Довжина | 487 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 810 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 764 ₴






