Камінний портал Браво Портленд з натурального мармуру від українського виробника - це поєднання класичного та сучасного стилю.
Такий портал може бути виготовлений під розмір вашої камінної топки. Якщо ширина каміна до 80см, то ціна камінного порталу не зміниться.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Білий |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 1640 мм |
| Висота | 1160 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 093 ₴







Відправка з 11 червня 2026