Кутовий камін із вертикальним відкриванням Unico DRAGON 4B LIFT. Це відмінне рішення для створення унікального дизайну інтер'єру та системи повітряного опалення всього будинку.
Камера згоряння викладена спеціальним матеріалом – кераміка Cerabox, що захищає метал від прямого вогню. Товщина ізоляції горіння камери 6см. Керамічні вставки – це запатентована технологія фірми Unico, за характеристиками ця кераміка прирівнюється до шамоту, а за міцністю – до жаробетону.
Камінна топка Unico DRAGON 4B Raster LIFT
- Діапазон потужності 5-15,5 кВт
- Розмір скла 732+391/428 мм
- Висота камінної топки 1526 мм.
- Глибина камінної топки 612 мм
- ККД 78,6%
- Об'єм опалювального приміщення 350 – 500м³
- Середня витрата палива 4,2 кг/год.
- Вага 295 кг
- Діаметр димоходу 200 мм
- Діаметр каналу подачі повітря 125 мм.
- Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
- Ціна вказана за одинарне роздільне скло
Варіанти кількості та типу скла:
Ціна за одинарне суцільне (гнуте) скло - 4507 €
Ціна за подвійне скло (внутрішнє суцільне) - 4677 €
Ціна за подвійне скло (внутрішнє та зовнішнє суцільне) - 5017 €
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Кутове |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Система очищення скла | Подвійне скло |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 295 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1526 мм |
| Глибина | 612 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина скла дверцят | 732 мм |
| Висота скла дверцят | 430 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опалення | Повітряне |
| Фрма скла | Кутова |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вгору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 400 ₴



