
Піч на дровах La Nordica ROSA 5.0 MAIOLICA з варильною поверхнею і духовкою
140 000 ₴
- В наявності
- Код: 81020960
+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики товару Піч La Nordica ROSA 5.0 MAIOLICA Bordeaux:
- Габаритні розміри (ШхВхГ): 1030x851x650 мм
- Вага: 204 кг
- Димохід: 150 мм
- Номінальна потужність: 8.8 кВт
- Опалювальний об'єм: до 252 м3
- Ефективність: 85.4%
- Годинна витрата палива: 2.50 кг/год
- Енергетичне маркування: А+
- Висувний зольник
- Внутрішнє облицювання топки з чавуну
- Верхня варильна панель та кільця з полірованого чавуну
- Дверцята та рама з емальованого чавуну
- Регульоване первинне та вторинне повітря для кращого контролю горіння
- Система допалювання (низькі викиди)
- Висувна дерев'яна скринька
- Сталева духовка, покрита порцеляновою емаллю, 41 л
- Керамічне скло
- Верхній правий або задній отвір для димовідведення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Nordica |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє/заднє |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 183 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1030 мм |
| Висота | 851 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 000 ₴



