- Тип встановлення Пристінний
- Виробник ArtiFlame
- Колір Білий Матеріал порталу МДФ лакований
- Імітація цегляної кладки на стінках каміна Так
Розміри та вага
- Ширина, см 115
- Висота, см 107,5
- Глибина, см 32,5
- Вага 45,8 кг
Опакування Дві коробки
- 121 x 113 x 36,5 см, 36,3 кг
- 83,4 x 72,2 x 29,8 см, 16 кг
Функції
- Функція обігріву Так
- Імітація звуку горіння дров Так
Режими роботи
- Ефект полум’я + обігрів
- Ефект полум’я без обігріву
Керування
- Ручне (панель керування)
- Дистанційне (пульт дистанційного керування)
Регулювання
- Температури обігріву (від 17 °C до 27 °C)
- Яскравості полум’я (3 рівні)
- Дистанційне керування Так
- Індикатор функцій Так
- Полум’я працює незалежно від функції обігріву Так
Технічні дані
- Джерело живлення (Напруга | Частота) 220-240 В | 50 Гц
- Потужність обігріву 1800 Вт
- Площа обігріву До 30 м²
Технологія обігріву
- Вентиляторний конвектор із примусовою циркуляцією повітря
- Джерело освітлення Енергоощадні світлодіодні (LED) лампи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 108 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 500 ₴




