Камін з мармуру Браво - Женева виготовлений з натурального мармуру Botticino, Volakas, Crema Marfil і Polaris. Це мармур високої якості з кар'єрів Італії, Іспанії, Єгипту та Греції. Він відповідає міжнародним екологічним вимогам і нормам, і має відповідні сертифікати.
Камін з мармуру Браво Женева
Ви можете вибрати будь-яку камінну топку, шириною не більше 85 см, і застосувати до неї портал від фірми "Браво" - Женева. Якщо камінна топка ширша ніж 85см, фірма "Браво" виготовить камінний портал під замовлення.Також Ви можете купити камін з мармуру Женева в нашому інтернет-магазині разом з камінною топкою та замовити монтаж системи опалення від каміна як з водяним контуром або для повітряного опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Білий |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 1580 мм |
| Висота | 1240 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 831 ₴









Відправка з 11 червня 2026