Чавунна піч-камін Invicta Mairy призначена для опалення великих приміщень. Завдяки універсальному дизайну, вона чудово вписується в будь-який інтер’єр. Ця піч може працювати в режимі тривалого горіння.
Модель Mairy не дуже висока і при цьому з досить місткою камерою горіння. Вона виготовлена з якісного чавуну власного виробництва, що забезпечує надійну експлуатацію і довгий термін служби. Завдяки системі вторинного згоряння відбувається ефективне використання палива.
Система вторинного допалювання забезпечує більш повне і ефективне спалювання палива, підвищуючи ККД.
Діапазон потужності печі-каміна: 6.5-15.0 кВт.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Номінальна потужність 10 кВт
- Коефіцієнт корисної дії 76%
- Висота печі-каміна 1071 мм
- Ширина печі-каміна 524 мм
- Глибина печі-каміна 427 мм
- Діаметр димоходу 150 мм
- Матеріал топки Чавун
- Підключення до димоходу Верхнє
- Вага 107 кг
- Гарантійний термін 60 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 107 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 524 мм |
| Висота | 1098 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 800 ₴



