Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги. Переривчастий режим. Пристрій працює з регулярним завантаженням невеликої кількості деревини. Цей режим роботи особливо ефективний та дбайливий до навколишнього середовища. Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива. Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі. Камера згорання з вермикулітом. Теплові властивості вермикуліту покращують якість горіння та продуктивність приладу. Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 78 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
- Ціна: 53 900 ₴



