Чавунна піч з водяним контуром SUPER THERMO MAGNUM - це аналог моделі THERMO MAGNUM. Однак у неї духовка меншого розміру, а камера горіння більше. Вся конструкція чавунна, тільки бічні зовнішні стіни з фарбованої сталі. Між внутрішньою чавунної і зовнішньої сталевий стінками є повітряний прошарок.
Чавунна піч з водяним контуром SUPER THERMO MAGNUM
- Можливість підключати до димоходу зліва, справа, знизу або зверху.
- Вибір кольору: кремовий, червоний, сірий (камінь).
- Герметична чавунна дверцята зі склом (термостійкий посуд Schott Robax, яке витримує t 800 ° C).
- Номінальна теплова потужність: 21 кВт;
- Опалювальна площа: 138 м²;
- Розміри (вис / шир / гл.): 850x950x600 мм;
- Розміри камери горіння (вис / шир / гл.): 300х400х400 мм;
- Розмір духової шафи (висота / ширина / глибина): 280х270х420 мм;
- ККД: 86%;
- Обсяг води: 19 л;
- Діаметр димоходу: 150 мм;
- Паливо: дрова
Де можна купити чавунну піч з водяним контуром?
Придбати цю або будь-яку іншу модель сучасної опалювальної печі з варильною поверхнею Ви можете в нашому інтернет-магазині energy-safe.com.ua. Також ми займаємося установкою камінів і печей по Україні і маємо все необхідне обладнання для установки.
Якщо у Вас залишилися питання - телефонуйте, наші фахівці з радістю допоможуть Вам.
м. Львів
+38 (067) 60 98 574
Ознайомтеся з повним асортиментом товару - кухонні печі .
Чавунна піч з водяним контуром
Розміри (вис / шир / гл.): 850x950x600 мм
Виробник: MBS (Сербія)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 21 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє/заднє |
| Колір | Бордовий |
| Вага | 181 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1070 мм |
| Висота | 865 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 94 193 ₴


