Чавунна піч-камін Plamen Tara - це сучасна дров'яна піч, яка може обігріти приміщення площею до 50-60 м2. Вона швидко нагрівається та тривалий час віддає тепло. Великою перевагою є те, що можна зробити подачу повітря з вулиці і не буде спалюватися кисень з приміщення.
Характеристика печі Plamen Tara:
-
Розміри (ВхШхГ), мм.: 383 х 858 х 377
-
Номінальна потужність: 6 кВт
-
Регульована потужність: 2 - 8 кВт
-
КПД, %: 84
-
Діаметр димоходу: 120 мм
-
Бренд: Plamen
-
Форма скла: Пряме
-
Відкривання дверцят: В сторону (бічне)
-
Топливо: Дрова , Брекети
-
Матеріал: Чавун
-
Вага, кг: 85
-
Підключення до димоходу: верхнє
-
Максимальна довжина дров, см: 33
-
Допал димових газів: так
-
Подача повітря ззовні: Так
-
Розхід дров, кг/год: 3
Додаткові параметри:
- подвійна задня стінка
-
Регулювання інтенсивності полум'я: Есть
-
Гарантія: 2 роки
-
Країна виробник: Хорватія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 86 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 500 ₴








