Піч-камін HERA - це ідеальний варіант автономного обігріву дачі або окремої кімнати, площею до який вам підходить 50м². Поверхня печі виготовлена з чавуну, в якій ви зможете приготувати яєчню або зварити каву. Верхнє підключення димоходу не завадить вам у цьому.
- Бренд MBS
- Країна виробник Сербія
- Потужність (кВт) 7
- Розміри (ВхШхГ) (мм) 850х400х560
- Розміри камери згорання (ВхШхГ) (мм) 350х290х300
- Варильна поверхня є, одна конфорка
- Матеріал топки шамот
- Матеріал печі сталь/чавун
- Колір печі червоний, бежевий
- ККД (%) 89
- Підключення до димоходу верхнє
- Діаметр димоходу (мм) 120
- Вага (кг) 84
- Паливо дрова, деревне вугілля
- Гарантія 1 рік
Де купити піч-камін MBS HERA?
Купити піч-камін Ви зможете на нашому сайті або замовивши зворотний дзвінок для отримання більш докладної інформації. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!
м. Київ
+38 (099) 19 111 47
м. Львів
+38 (067) 60 98 574
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 89 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Червоний |
| Вага | 84 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 340 ₴




