
Камінне облицювання з мармуру Браво Барселона
124 282 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020872
Відправка з 11 червня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінний портал з мармуру Браво Барселона виготовлений з натурального мармуру. Його можна використати для оздоблення камінної топки будь-якого розміру. Також він підходить для електричного каміна чи біокаміна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 282 ₴









