Піч BELLA THALIA Forte
- Бренд Bella Thalia
- Країна виробник: Сербія
- Потужність: 7 кВт
- Розміри (ВхШхГ): 915х490х440 мм
- Розміри камери згоряння (ВхШхГ): 270х310х345 мм
- Матеріал топки: шамот
- Матеріал печі: сталь/чавун
- Колір печі: червоний, бежевий
- ККД: 81,4 %
- Підключення до димоходу: верхнє
- Діаметр димоходу: 120 мм
- Вага: 75 кг
- Паливо: дрова, деревне вугілля
- Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bella |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 700 ₴


