Шукаєте дровяну піч для обігріву дачі чи як допоміжний обігрів житлового будинку? Пропонуємо піч-камін HAPPY від сербського виробника MBS. Вона може служити як допоміжне джерело тепла у великому будинку, або ж як єдиний опалювальний прилад в будиночку, площею до 100 м.куб. Це піч на дровах, яка 100% врятує вас від холоду у найсуворіших умовах.
З чого виготовлена піч MBS HAPPY:
- з сталі
- чавунна поверхня і дверки
- камера горіння футерованная шамотними плитами
- емальоване покриття
Піч MBS HAPPY і її характеристики:
- Розміри (ВхШхГ), мм 710x400x400
- Розміри топки (ВхШхГ), мм 240х270х300
- Загальна теплова потужність 6 кВт
- ККД,% 82
- Вага, кг 48
- Діаметр димоходу 120 мм
- Паливо - дрова
- Витрата палива 1,6 кг/год
- Колір: бежевий, червоний
- Об'єм приміщення до 100м3
Де купити піч MBS HAPPY?
Купити піч MBS HAPPY Ви зможете на нашому сайті і ми відправимо транспортним перевізником або запрошуємо у наші салони.
Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!
м. Київ
+38 (099) 19 111 47
м. Львів
+38 (067) 60 98 574
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 54 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 200 ₴






