Камінний портал Мадрид виготовлений з натурального мармуру. Прямі лінії і строгий дизайн додасть вашому каміну вишуканість і елегантність. Ця модель відноситься до порталів англійського типу, хоча її можна використовувати і в інших стилях інтер'єру.
Компанія "Браво" з 2002 року піклується про якість своїх виробів. Саме тому сьогодні ми можемо запропонувати вишукані камінні портали з італійського, іспанського, грецького чи єгипетського мармуру.
Внутрішні елементи камінного порталу можна регулювати, тому він ідеально підходить до багатьох моделей камінних топок. Якщо розмір порталу змінюється більше ніж на 8 см, то ціна встановлюється індивідуально!
Камінний портал Браво Мадрид
Облицювання каміна з допомогою порталу Мадрид - це досить практичне та естетичне рішення. Такий варіант додасть інтер'єру вишуканість, неповторність, затишок і відчуття спокою!Мармуровий камінний портал Мадрид можна використати як для камінної топки повітряного опалення так і для каміна з водяним контуром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 1450 мм |
| Висота | 1220 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль, Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
- Ціна: 74 569 ₴









