- Розміри (ШxВxГ): 750 х 750 х 520 мм
- Номінальна потужність: 8 кВт
- Максимальна потужність: 11 кВт
- Вага: 161 кг
- Отоплений простір: 200 м 3
- Діаметр димоходу: Ø 150 мм
- Розміри рами топки (ШхВ) (ШxВxГ): 620 х 335 х 340 мм
- ККД: 73,5%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 74 % |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 161 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 700 ₴




