Електрокамін Boston AF28S дуб – це імітація каміна з високим рівнем реалістичності та ефективною системою обігріву. Завдяки вишуканому дизайну в кольорі натурального дерева камін гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.
Матеріал камінного порталу – МДФ – здатний витримувати не лише значні перепади температур і підвищену вологість, але й більш стійкий до навантажень, ніж аналоги з цільної деревини. Портал покритий декількома шарами фарби та лаку, має яскраво виражену фактуру дерева.
Ефект полум'я ідеально відтворює справжній вогонь. Реалістичний муляж полін, цегляна кладка на стінках вогнища і звук горіння вогню створюють максимальну подібність з дров'яним каміном. Широке панорамне скло забезпечує чудовий огляд з різних кутів.
Камін швидко і рівномірно обігріває приміщення площею до 30 квадратних метрів у заданому діапазоні від 17 °C до 27 °C. За потреби обігрів можна відключати. Керування здійснюється з пульта дистанційного керування або за допомогою кнопок на передній панелі. Легко збирається, всі етапи монтажу детально відображені в ілюстрованій інструкції. Електрокамін ArtiFlame Boston AF28S дуб неодмінно стане центральним елементом інтер’єру, а також забезпечить приємну і затишну атмосферу в оселі незалежно від пори року і погоди.
Характеристика електрокаміна ArtiFlame Boston AF28S
- Площа: до 30 квадратних метрів
- Потужність: 1,8 кВт
- Регулювання температури: від 17°C до 27°C
- Цифровий термостат
- Захист від перегріву
- Датчик відчиненого вікна
- Програмування автоматичного обігріву
- Ширина: 114 см
- Висота: 90,3 см
- Глибина: 34 см
- Тип встановлення пристінний
- Колір Дуб
- Матеріал порталу МДФ шпонований
- Імітація цегляної кладки на стінках каміна Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Вага каміну | 43 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 31 000 ₴






