- Виробник EcoFlame
- Країна виробник Україна
- Об'єм парилки (м. куб) 12-20
- Топка із жаростійкої нержавіючої сталі товщиною до 2 мм із вмістом хрому до 13%.
- Отримання пари каміння + ГЛП
- Паливний канал виносний
- Тип дверцята глуха
- Режим ширяння фінська сауна, волога лазня
- Вага каміння (кг) 180
- Додаткова функція генератор легкої пари
- Види палива Дрова, Брикети
- Тип кожуха класичний, сітчастого типу
- Закладка дров із суміжного приміщення
- Діаметр димоходу (мм) 120
- Розміри В/Ш/Д (мм) 820/610/770
- Вага (кг) 86
- Ресурс використання (років) 10
- Гарантія (років) 1
Ціна вказана без каменю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 850 ₴





