
Камінний портал з мармуру Браво Денвер
69 860 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020800
Відправка з 11 червня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінний портал з мармуру Браво Денвер виготовлений з натурального мармуру. Мармуровий портал Денвер може бути виготовлений під розмір камінної топки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Білий |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 860 ₴




