Піч на дровах Sense — стильне рішення для сучасного інтер’єру. Завдяки витонченому дизайну, панорамному огляду полум’я та високій тепловіддачі ця модель не лише прикрашає простір, а й ефективно обігріває його. Піч адаптована для енергоощадних будинків — має можливість підключення до зовнішнього повітря. Представлена у двох розмірах і доступна у варіантах на ніжках або на підставці, що дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію під ваш інтер’єр. Ідеальне поєднання форми, функціональності та тепла.
Характеристики печі Dovre Sense 203
- Габарити ШхВхГ 470x900x360 мм
- Колір Чорний
- Країна виробник Бельгія
- Технологія вторинного спалювання Так
- Зольник Так
- Потужність (кВт) 7
- Об'єм опалювального приміщення м³ 180
- Вес (кг) 125
- Діаметр димоходу (мм) 150
- Паливо Дерево
- Шибер Ні
- Матеріал пічки Чавун
- КПД (%) 80
- Гарантія 10 років
- Скло пряме, 3 скла
- Клас енергоефективності А+
- Повітря ззовні Так
- Технологія обдування скла Так
- Внутрішнє оздоблення Вермикуліт
- Тяга димоходу Па 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 125 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 283 ₴








