Чавунна піч Invicta Carolo
- Потужність, кВт 8
- Опалювальна площа, кв.м 40-100
- ККД, % 77
- Діаметр димоходу, мм 150
- Розміри (ВхШхГ), мм 690х600х378
- Вага, кг 105
- Форма скла пряме
- Камера подвійного згорання так
- Можливість подачі повітря ззовні ні
- Матеріал чавун
- Паливо дрова
- Підключення до димоходу верхнє
- Виробник Invicta
- Країна-виробник Франція
- Гарантія, років 5
Купити чавунну піч Invicta Carolo
м. Львів
+38 (067) 60 98 574
м. Київ
+38 (099) 19 111 47
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 105 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 724 мм |
| Глибина | 378 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 900 ₴




