Французька чавунна піч Invicta Symphonia - це сучасний дизайн і хороші опалювальні властивості. Жароміцне скло витримує температуру до 750 ° C. Потужність 12кВт, опалювальна площа від 64 до 120м². Чавунним печей Invicta властиво зберігати тепло і повільно його віддавати.
Піч Invicta Symphonia - це дизайнерське рішення, якщо ви хочете отримати оригінальний варіант опалювального приладу на дровах. Сертифікат Flamme Verte - це знак, який присвоюється з 2010 року печей і камінів французького виробництва. Його присвоює організація ADEME (Асоціація з енергоефективності та захисту навколишнього середовища).
- Потужність, кВт 12
- Опалювальна площа, кв.м 65-145
- ККД, % 77
- Діаметр димоходу, мм 180
- Розміри (ВхШхГ), мм 913х1034х491
- Вага, кг 199
- Форма скла пряме
- Камера подвійного згорання так
- Можливість подачі повітря ззовні ні
- Матеріал чавун Паливо дрова
- Підключення до димоходу верхнє
- Виробник Invicta
- Країна-виробник Франція
- Гарантія, років 5
Печі з сертифікатом Flamme Verte мають найкраще поєднання ККД і екологічної безпеки. Тобто коефіцієнт корисної дії яких вище 70%, а рівень СО2 менше 0,3%. Виробництво Invicta - це завод повного циклу, розташований у Франції, який працює з 1924 року і є лідером в сфері печей і камінів в Європі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 199 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 92 мм |
| Глибина | 49 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
- Ціна: 144 000 ₴


