
Камінний портал з мармуру Браво Еко
26 165 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020769
Відправка з 08 червня 2026- +380 (67) 729-66-51
Камінний портал з мармуру Браво Еко виготовлений з натурального полірованого мармуру Botticino і газоблоку. Елементи з газоблоку покриті декоративною штукатуркою.
Портал можна замовити під розмір камінної топки чи електрокаміна.
Ціна в кольрі Emperador Dark + фарбована поверхня 525 євро.
Камінна балка не входить у вартість порталу.
Камінний портал Еко виготовляється в 2-х варіантах: прямий і кутовий. Тобто його можна встановити як на рівну стіну так і зробити кутове розміщення каміна. Камінні портали фірми "Браво" виготовляються на найсучаснішому італійському обладнанні з дотриманням вимог щодо якості та у відповідності до камінних топок, які є на ринку.
Камінний портал з мармуру Браво Еко
Його можна встановити як для дров'яного каміна так і для електричного чи біокаміна. Всі деталі виготовляються з чіткими розмірами, тому при монтажі не виникне ніяких труднощів.
Компанія «Браво» займається виготовленням порталів у м. Тернополі з 2002 року. Сам мармур постачають з кар'єрів Італії, Іспанії, Греції та Єгипту.
У нас можна замовити камінну топку і все, що потрібно для встановлення. Монтаж системи опалення від каміна - це наша спеціалізація з 2007 року. Ми зробимо так, що камін вашої мрії буде одночасно опалювати весь будинок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Кантрі |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 980 мм |
| Вікно камінної топки, висота | 500 мм |
| Вікно камінної топки, ширина | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Кантрі (французький стиль), Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
- Ціна: 26 165 ₴




