
Кутовий камін з мармуру Браво Техно 3
65 150 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020762
Відправка з 11 червня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камін з мармуру - це не обов'язково колони і барельєфи. Він також може мати сучасний вигляд. Компанія "Браво" втілила цей задум у моделі камінного порталу Техно3. Для такого дизайну можна використати дров'яну камінну топу з кутовим склом дверки, наприклад, від польського виробника Unico - DRAGON 4B Slim Raster, або ж від українського виробника Bokar 855047 L17.
Камінний портал з мармуру Браво Техно 3 - це сучасний дизайн, який поєднуює в собі простоту та елегантність. Його можна замовити під розмір вашої камінної топки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Хай-тек |
| Колір | Білий |
| Глибина | 765 мм |
| Ширина | 1760 мм |
| Висота | 1030 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 150 ₴






