
Електрокамін ArtiFlame AF24 Multicolor з обігрівом і звуком
7 900 ₴
- В наявності
- Код: 81020760
+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AF24 Multicolor – це сучасний багатофункціональний електрокамін від європейського виробника ArtiFlame. Вирізняється високим рівнем реалістичності та технологічності, має естетичний зовнішній вигляд і ефективну систему обігріву.
Завдяки універсальному дизайну гармонійно впишеться в інтер’єр будь-якого стилю.
Модель є вдалою альтернативою традиційному дров’яному каміну за функціональними та декоративними параметрами.
Легко і швидко вбудовується у камінний портал, нішу стіни, гіпсокартонний модуль, корпусні меблі або інше спеціально підготовлене обрамлення. Підходить для використання в тумбі під телевізор.
Розміри та вага
- Ширина, см 61,2
- Висота, см 50
- Глибина, см 1
- Установчі розміри (розміри прорізу) (ширина х висота) 58,5 х 48 см
- Вага 11 кг
- Пакування 67 x 55,5 x 24,5 см, 13,88 кг
Функції
- Функція обігріву Так
- Імітація звуку горіння дров Так
- Режими роботи Ефект полум’я + обігрів Ефект полум’я без обігріву
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴



