
Піч-камін на дровах MBS Trend з варильною поверхнею 7,5 кВт Бежевий
33 491 ₴
- В наявності
- Код: 81020752
+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна піч MBS MBS TREND
Це сталева дров'яна піч сербського виробника MBS, яка обігріває приміщення. На ній ще можна готувати їжу, а також випікати запашні страви.
- Розміри (ВхШхГ) 858x894x420мм
- Розміри топки (ВхШхГ) 260х280х367 мм
- Загальна теплова потужність 7,5 кВт
- Матеріал: сталь, чавун
- ККД 77%
- Вага 96 кг
- Діаметр димоходу 120 мм
- Паливо - дрова
- Колір - бежевий, білий
- Об'єм приміщення 150м³
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 93 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 491 ₴



