- Відкривання дверей - бічне
- Вага 175 кг
- Гарантія 10 років
- Діаметр димохідної труби 150 мм
- ККД 80 %
- Країна-виробник товару Бельгія
- Матеріал топки Чавун
- Паливо Дерево
- Потужність 9 кВт
- Є зовнішня подача повітря
- Розмір 555x1060x440 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 175 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 555 мм |
| Висота | 1160 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 200 ₴


