
Портал для каміна з мармуру Браво Осло
87 652 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020735
Відправка з 11 червня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Облицювання для каміна з мармуру від українського виробника "Браво". Поліровані деталі виготовлені з натурального мармуру Botticino (Італія), Emperador Dark (Іспанія) або Verde Guatemala (Індія). Деталі використовують у двох контрастних кольорах. Такий варіант каміна може бути як прямий так і кутовий.
Ширина прямого порталу 210см. Завдяки такому розміру ваш камін буде ефектно виглядати у камінній залі чи вітальні. Всі елементи порталу створюють цілісну композицію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Білий |
| Глибина | 73 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Висота | 965 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль, Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 652 ₴





