
Електрокамін ArtiFlame AF25 Panoramic з обігрівом і звуком горіння вогню
13 800 ₴
- В наявності
- Код: 81020725
- +380 (67) 729-66-51
AF25 Panoramic – це сучасний багатофункціональний електрокамін від європейського виробника ArtiFlame. Вирізняється високим рівнем реалістичності та технологічності, має естетичний зовнішній вигляд і ефективну систему обігріву.
Завдяки універсальному дизайну гармонійно впишеться в інтер’єр будь-якого стилю.
Модель є вдалою альтернативою традиційному дров’яному каміну за функціональними та декоративними параметрами.
Легко і швидко вбудовується у камінний портал, нішу стіни, гіпсокартонний модуль, корпусні меблі або інше спеціально підготовлене обрамлення. Підходить для використання в тумбі під телевізор.
Електрокамін виготовлений із високоякісних матеріалів, відповідає вимогам безпеки й енергоефективності, простий в експлуатації.
Ефект полум’я ідеально відтворює справжній вогонь. Реалістичний муляж полін, цегляна кладка на стінках вогнища і звук горіння вогню створюють максимальну подібність з дров’яним каміном. Широке панорамне скло забезпечує чудовий огляд з різних кутів.
Камін швидко і рівномірно обігріває приміщення площею до 30 квадратних метрів у заданому діапазоні від 17 °C до 27 °C. Інфрачервоний обігрів не пересушує повітря. За потреби обігрів можна відключати.
Модель оснащена сучасним світлодіодним освітленням, що споживає мінімальну кількість електроенергії.
Керування здійснюється з пульта дистанційного керування або за допомогою кнопок на передній панелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Вага каміну | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
- Ціна: 13 800 ₴


