Чавунна піч варильна Kozer XXL2
Це ідеальне вирішення проблеми обігріву приміщення, площею до 130м2. Така піч працює на дровах, вона має варильну поверхню та духовку. Страви, які приготували на дровах, мають неймовірний смак та аромат.
Характеристика печі:
- Потужність: 13кВт
- Опалювальна площа: до 130м2
- Вага: 120кг
- Діаметр димоходу: 130мм
- Висота: 75см
- Ширина: 84см
- Глибина: 45см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarnava |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 13 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Сірий |
| Вага | 120 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 840 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 500 ₴




