Камінний портал Bravo Вікторія
Камінний портал Bravo Вікторія виготовлений українським виробником, з натурального мармуру.
Варіанти каменю: Botticino, Crema Marfil, Daino Reale, Polaris, Volakas

Це мармур високої якості з кар'єрів Італії, Іспанії, Єгипту та Греції. Він відповідає міжнародним екологічним вимогам і нормам, і має відповідні сертифікати.
Може бути як прямий так і кутовий варіант такого порталу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Авангард |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 1865 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 486 ₴







Відправка з 11 червня 2026