Кухонні печі від сербського виробника MBS - це висока якість, надійність та ефективність.
Варильна піч MBS STRONG, 10кВт
- Розміри (ВхШхГ) 863x902x653мм
- Розміри топки (ВхШхГ) 320х250х350мм
- Загальна теплова потужність 10 кВт
- ККД 81%
- Вага 188кг
- Діаметр димоходу 130мм
- паливо дрова колір сірий, темно-червоний
- Об'єм приміщення 180м3
Де купити піч варильну піч?
Купити піч варильну піч ви зможете на нашому сайті і ми відправимо транспортним перевізником. Ми завжди на зв'язку, тому вже зараз можемо допомогти Вам зробити свій вибір!
м. Київ +38 (099) 19 111 47
м. Львів +38 (067) 60 98 574
Розмір 863х902х653мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Бічне |
| Колір | Бордовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 915 мм |
| Висота | 865 мм |
| Глибина | 655 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 000 ₴


