
Чавунна топка Tarnava Maestro Nova Lux 19кВт
132 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020679
Відправка з 24 травня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінна вставка з чавуну Tarnava Maestro Nova Lux
Камінна вставка з чавуну Tarnava Maestro Nova Lux виготовлена з чавуну єдиним елементом, як одна міцна і надійна конструкція, без швів, болтів і герметиків.
Монолітна камінна топка Tarnava потужністю 19кВт обігріває площу до 190м². Це ідеальний варіант каміна для тих, хто любить живий вогонь і при цьому хоче максимально використати тепло від каміна. Завдяки товщині стінок до 2см камінна топка Tarnava акумулює та віддає тепло ще протягом 8-12 годин. Камінні топки цього виробника можуть працювати в безперервному режимі 24/7 і ви можете не хвилюватися, що корпус не витримає температурних навантажень.
Чому варто купити чавунний монолітний камін?
- Високоякісний чавун марки EN - GJL - 200-250;
- Високий ККД - 71%;
- Розмір дверки (ш х в): 685х500мм
- Висота камінної топки: 645мм
- Глибина камінної топки: 510мм
- Діаметр димаря: 160мм
- Тривала і безперервна експлуатація;
- Безшиберна топка з системою вторинного догорання газів;
- Товщина чавуну - від 10 до 18 мм (в різних частинах топки різна товщина);
- Є зовнішня подача повітря в топку;
- Можливість регулювання процесом горіння;
- Додаткові вертикальні і горизонтальні ребра збільшують тепловіддачу і мінімізують втрату тепла через димохід;
- Абсолютна герметичність камери горіння без застосування ущільнювачів;
- Європейські сертифікати якості (сертифікат ISO 9001 і знак якості CE);
- 10 річна гарантія.
Каміни Тарнава - це ідеальне рішення для створення тепла, комфорту і затишку у вашому домі за доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarnava |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 19 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 195 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 685 мм |
| Висота | 645 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 000 ₴



