Камінний портал Браво Оскар виготовлений з натурального мармуру. Прямі лінії і строгий дизайн додасть вашому каміну вишуканість і елегантність, затишок і відчуття спокою! Якісний довговічний мармур з кар'єру Італії, Греції чи Єгипту прослужить протягом багатьох років.
В наявності камінне облицювання в кольорі Botticino, розмір:
- Ширина 140 см
- Висота 120 см
- Глибина 25 см
Виробник камінних порталів - українська компанія "Браво" з 2002 року піклується про якість своїх виробів. Саме тому сьогодні ми можемо запропонувати вишукані камінні портали з італійського, іспанського, грецького чи єгипетського мармуру. Ця модель відноситься до порталів англійського типу, хоча її можна використовувати і в інших стилях інтер'єру. Обробка каміну за допомогою порталу Оскар - це досить практичне і естетичне облицювання каміна.
До яких камінних топок підходить портал Оскар?
Внутрішні елементи камінного порталу можна регулювати, тому він ідеально підходить до багатьох моделей камінних топок. На фото чавунна камінна топка Tarnavva Unica Grand потужністю 20кВт. Якщо при замовленні розмір порталу збільшується не більше ніж на 8 см, то ціна залишається такою як зазначено в каталозі. Якщо розмір порталу збільшується більше ніж на 8 см, то ціна встановлюється індивідуально!Камінна топка виконує опалювальну функціональну, а камінний портал - естетичну. Мармуровим камінним порталом можна оздобити як камінну топку для повітряного опалення так і камінну топку з водяним контуром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вікно камінної топки, висота | 550 мм |
| Вікно камінної топки, ширина | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
- Ціна: 51 283 ₴










