Браво портал з мармуру від українського виробника - Ріо, може бути виготовлений з натурального мармуру Botticino, Volakas, Crema Marfil і Polaris. Це мармур високої якості з кар'єрів Італії, Іспанії, Єгипту та Греції. Він відповідає міжнародним екологічним вимогам і нормам, і має відповідні сертифікати.
Камін з мармуру Ріо
Ви можете вибрати будь-яку камінну топку, шириною не більше 85 см, і застосувати до неї портал від фірми "Браво" - Ріо. Якщо камінна топка ширша ніж 85см, фірма виготовить камінний портал під замовлення.Також Ви можете купити камін з мармуру Ріо в нашому інтернет-магазині разом з камінною топкою і замовити монтаж системи опалення від каміна як з водяним контуром так і для повітряного опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Колір | Білий |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 1480 мм |
| Висота | 1165 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 842 ₴








Відправка з 11 червня 2026