Чавунна піч Dovre Sense 303 - це високоякісна піч, виготовлена з чавуну. Вона забезпечує ефективне опалення і може використовуватися як для приготування їжі, так і для створення теплої атмосфери e приміщенні.
Піч Dovre Sense 303 має сучасний дизайн і досить велику камеру горіння, що дозволяє розміщувати у ній дрова і забезпечувати тривале горіння. Вона також має високу енергоефективність, завдяки чому є економічним варіантом опалення.
Чавунна піч Dovre Sense 303
- Розмір 555x1060x440мм
- Вага 145кг
- Діаметр димоходу 150мм
- Підключення до димоходу на висоті 930мм
- Максимальна потужність 9кВт
- Об'єм опалювального приміщення 180м³
- Ефективність 80 %
- Емісія CO (13% O2) 0,08
- Довжина поліна 40см
- Є подача зовнішнього повітря у камеру горіння
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 145 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 555 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 700 ₴


