
Камінне облицювання Браво Александрія
68 813 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020629
Відправка з 11 червня 2026- +380 (67) 729-66-51
Камінний портал Олександрія від фірми Браво виготовлений з натурального мармуру.
Класичний дизайн додасть вашому каміну вишуканість та елегантність. Складовою цієї моделі порталу є полиця, яка візуально тримається на колонах. Якісний довговічний мармур з кар'єру Італії, Іспанії чи Греції прослужить протягом багатьох років.
Виробник камінних порталів - українська компанія "Браво" з 2002 року піклується про якість своїх виробів. Такий камін додасть інтер'єру вишуканість і неповторність, затишок і відчуття спокою!
До яких камінних топок підходить камінний портал Браво Олександрія?
Внутрішні елементи камінного порталу можна регулювати, тому він підходить до багатьох моделей камінних топок. На фото чавунна монолітна камінна топка Tarnavva Unica 18кВт. Якщо при замовленні розмір порталу збільшується не більше ніж на 8 см, то ціна залишається такою як зазначено в прайсі. Якщо розмір порталу збільшується більше ніж на 8 см, то ціна встановлюється індивідуально!
Камінна топка виконує опалювальну функцію, а камінний портал - естетичну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 1200 мм |
| Ширина | 1440 мм |
| Висота | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
- Ціна: 68 813 ₴






